Sezon klasy D-One w pełni

ME D-One (fot. Martina Barnetova)

Już jutro rozpoczynają się Mistrzostwa Europy klasy Devoti-One. W przepięknym Campione nad włoskim Jeziorem Garda zebrali się zawodnicy z całej Europy. Polskich zawodników D-One reprezentuje Piotr Machel. Zawody potrwają do niedzieli.

W Polsce głównym wydarzeniem będą jednak pierwsze Mistrzostwa Polski w tej klasie, które odbędą się 5-7.7. podczas regat Nord CUP. Organizatorzy spodziewają się floty około 10 jachtów. Już teraz wiemy, że swój udział potwierdził olimpijczyk i na co dzień zawodnik klasy Finn – Piotr Kula, co gwarantuje emocje na wodzie z górnej półki.

 

Następnymi regatami w kalendarzu jest Puchar Zalewu Zegrzyńskiego w Porcie Nieporęt w dniach 27-28.7.2013, gdzie również spodziewamy się uczestników z zagranicy.

 

Punktem kulminacyjnym klasy D-One będą jak zwykle Mistrzostwa Świata, które w tym roku odbędą się na austriackim jeziorze Attersee i spodziewana jest flota około 50 jachtów.

 

Na wszystkich zawodach klasy D-One dostępne są jachty czarterowe, tak aby każdy mógł spróbować własnych sił w tej widowiskowej klasie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu pod adresem info@nauticaboats.pl.

Dodaj komentarz

Adres elektroniczny nie będzie publicznie widoczny.

*

*